14Nov

KATARINA CUKARIć I MARINO FARAGUNA PRVACI HRVATSKE

U nedjelju je u Kutini , u organizaciji Hrvatskog kickboxing saveza i  domaćeg kickboxing kluba, održano Prvenstvo Hrvatske u fullcontactu za juniore i seniore i Prvenstvo Hrvatske u semicontactu za starije kadete. Labinjani su na ovim natjecanjima osvojili tri odlićja: dva zlatna i jedno brončano. Na Prvenstvu Hrvatske u fullcontactu  za juniore Marino  Faraguna  je u kategoriji  do  54  kilograma osvojio  prvo  mjesto i zlatno odličje  i time postao  prvak Hrvatske za 2012. godinu. U disciplini semicontacta u konkurenciji starijih kadetkinja Katarina Cukarić je u kategoriji do 65 kilograma osvojila takođe prvo mjesto i zlatno odličje i postala prvakinja Hrvatske za 2012. godinu.
U  kategoriji do 50 kilograma kod starijih kadetkinja, Franka Fonović  je osvojila treće mjesto i brončano odličje. članovi labinskog kluba bili su aktivni i u subotu, te su nastupili u Zagrebu na otvorenom prvenstvu u budokaju. Na ovom su natjecanju, u organizaciji Budokai centra Zagreb, Labinjani osvojili  9 odličja:  5 zlatnih, 2 srebrna i 2 brončana. Zlatno odličje na ovom su  natjecanju osvojili  Chiara Franković, Franka Fonović, Višnja Faraguna, Roko Brenković i Marino Faraguna. Srebrno su osvojili Marin Stepčić i Filip Grbić dok su brončano osvojili Alma Franković i Ivan Augustinović  (J.F.)

16 medalja judašima Meta na natjecanju u Puli
sport

Dana 11.11.2018.godine na četvrtom završnom judo turniru Istarske i Primorsko Goranske županije judo klub METO Labin nastupio je sa 21 natjecateljem koji su se dobro borili te su osvojili 16

By: sport | 13 Nov 2018 u 14:26
Rukometaši sutra igraju zaostalu utakmicu  protiv RK Poreč
sport

Rukometaši sutra igraju zaostalu utakmicu protiv RK Poreč

Nakon subotnjeg derbija protiv vodeće momčadi lige RK Umaga te pobjede protiv istog, Kovare već ove srijede očekuje još jedan istarski derbi i to protiv RK Poreča. Porečani su ovog vikend

By: sport | 13 Nov 2018 u 08:32
Marino Faraguna najbolji senior na natjecanju u Kutini
sport

Na tradicionalnom turniru, 20-tom po redu, u organizaciji  Hrvatskog kickboxing saveza  i domaćeg kickboxing  kluba, nastupila su  64 kluba iz 6 država sa ukupno 508 natjecatelja

By: sport | 12 Nov 2018 u 08:04
Judaši `Ippona` ovog vikenda odradili dva turnira
sport

U subotu 10.11.2018. natjecatelji judo kluba Ippon nastupili su na međunarodnom turniru Kup Jaska 2018. Turnir je okupio 574 natjecatelja iz 38 klubova. U uzrastu do 14 godina Edib Jagodić je u kat

By: sport | 12 Nov 2018 u 07:27
Stolnotenisači Brovinja Leo Bernaz i Josip Griparić uspješni na  međunarodnom prvenstvu Varaždina
sport

Stolnotenisači Brovinja Leo Bernaz i Josip Griparić uspješni na međunarodnom prvenstvu Varaždina

Proteklog vikenda je u Varaždinu održan 14. Memorijal Mirko Abramović – Međunarodno prvenstvo Varaždina u stolnom tenisu. U jakoj konkurenciji stolnotenisača iz Hrvatske, Slovenije, Bosne

By: sport | 12 Nov 2018 u 07:23
Kristian Bembić pogodio zlata vrijednu pobjedu
sport

Posljednja momčad lige došla je u Labin, a mlađahna momčad Kovara nije se prvih 60 minuta dobro nosila s imperativom pobjede kojeg su nosili na leđima. Probudilo ih je isključenje ponajbol

By: sport | 10 Nov 2018 u 16:48
Upozorenja PU istarske u vezi s utakmicom NK Istra 1961 – NK Rijeka
sport

OD 13 DO 18 sati ZAUSTAVLJEN PROMET OD ZAOBILAZNICE DO STADIONAU nedjelju, 11. studenoga  s početkom u 15 sati na gradskom stadionu "Aldo Drosina" u Puli odigrat će se nogometna utakmica 14. ko

By: sport | 10 Nov 2018 u 13:56
Rudan Labin-Umag - Sve je spremno za rukometni spektakl u labinskoj dvorani
sport

Znate koliko je bodova dosad u sezoni izgubio Umag? Nula. Znate li koliko se ligaških pobjeda odnijelo iz labinske dvorane u ovoj i prošloj sezoni? Nula. Treba li bolja najava za subotnj

By: sport | 09 Nov 2018 u 09:51
Ove subote istarski rukometni derbi u Sportskom centru Franko Mileta
sport

Ove subote na red je došao dugo očekivani istarski derbi u sklopu kojeg Kovarima u goste dolazi RK Umag. Proteklih godina ove dvije momčadi sastale su se jedino u Kup natjecanju stoga u velik

By: sport | 07 Nov 2018 u 10:41
Olimpijada: Najbolji stolnotenisači više nisu Labinjani
sport

Nakon godina dominacije labinskih škola, pogotovo Ivo Lola Ribar, najbolji stolni tenis više se ne igra u Labinu nego u Nedešćini i Potpićnu! U dvorani OŠ „Ivo Lola

By: sport | 06 Nov 2018 u 17:57