25Mar

Judaši Ippona odradili turnir u Samoboru

U subotu 19.05.2018. natjecatelji judo  kluba Ippon nastupili su na turniru „Kup Državnosti“ koji se održao u Samoboru u organizaciji JK Samobor. Turnir je okupio 237 natjecatelja iz 23 kluba.

Nastupilo je desetero natjecatelja u uzrastu do 10 i do 12 godina i donijeli su dva zlata, tri srebrne i jednu brončanu medalju.

U uzrastu do 10 godina zlatnu medalju u kategoriji -30 kilograma osvojio je Hodžić Haris, srebrom su se okitili Dominik Prkut u kategoriji -38 kg i Luka Vujaković u kategoriji -46 kg. Antea Muškardin osvojila je brončanu medalju u kategoriji -40kg. Malo je nedostajalo da se na postolje popne i Luna Zahtila koja je u kategoriji -32 kg zauzela  5. mjesto, a pohvala ide i Arianu Bartoliću koji je u kategoriji -30 kg sa tri pobjede i dva poraza osvojio 7.mjesto.

U uzrastu do 12 godina zlatan je bio Gabriel Banišić u kategoriji -46kg, a Darian Živolić je u kategoriji -38 kg osvojio srebrnu medalju. Karlo Mileta bio je 5. u kategoriji -34kg, a Roko Sabalić 7. u kategoriji -42kg.

Natjecatelje su vodili trener Vedran Pizentić i Eric Zahtila. (pp)19.05.2018./19:51:03

Pazinski Predator dobio poziv u reprezentaciju
sport

Svima znani uspješni Kickboxing i Muay thai Predator klubovi, koji djeluju na više mjesta u Istri. Nakon što su se kroz proteklih 20- tak godina dokazali u ovom sportu, pod okril

By: sport | 25 Mar 2019 u 10:08
Stolnotenisač Brovinja Josip Griparić, prvak regije
sport

U nedjelju, 24. 3. 2019. u Umagu je održano Pojedinačno prvenstvo PIG regije u stolnom tenisu za najmlađe kadete. Prvak Regije je postao stolnotenisač Brovinja Josip Griparić koji je u grupi pobi

By: sport | 25 Mar 2019 u 09:50
Labinjani uspješni u Tešnju i Zagrebu
sport

Na otvorenom prvenstvu Balkana u kickboxingu „Balkan open 2018.“,  u organizaciji svjetske kickboxing federacije WAKO,  kickboxing saveza BiH, te domaćeg kluba održanog u Te&sc

Ovoga vikenda puno događanja u TK Rabac
sport

U toku dana, susretima polufinala i finala završava vrlo jaki turnir OP Rapca za juniore i juniorke do 18 god. na kojem je nastupilo preko 60 natjecatelja iz cijele Hrvatske, dok je subotu odig

By: sport | 25 Mar 2019 u 07:29
Slavlje labinskih rukometašica u uzbudljivoj završnici
sport

U izravnom dvoboju za više nego sjajno treće mjesto na prvenstvenoj ljestvici rukometašice ŽRK Rudar su sinoć, u veoma napetoj utakmici, svladale odličnu mladu ekipu iz Samobora. `V

By: sport | 24 Mar 2019 u 08:56
Rudan Labin, u jako važnoj utakmici bolji od Rudara iz Ruda
sport

Labinski rukometaši su večeras u utakmici za „četiri boda“ ostvarili veoma važnu pobjedu u borbi za ostanak u Premijer ligi, koja se igrala na uvijek vrućem parketu male dvorane

By: sport | 25 Mar 2019 u 07:22
`Sedmerac` za sretan put s Grobnika u Labin
sport

Nakon što su u proteklom kolu pobijedili u Bujama, djelovalo je da nogometaši Rudara mogu iznenaditi i u Čavlima, ali možda je najpoštenije reći da se oni tamo – duhom &n

By: sport | 23 Mar 2019 u 18:08
Labin - Učenici OŠ „Ivo Lola Ribar“  pozvani na državno natjecanje u krosu
sport

Labin - Učenici OŠ „Ivo Lola Ribar“ pozvani na državno natjecanje u krosu

Natjecanje u krosu se održava u Poreču 24. - 25. ožujka 2019. Učenici koji sudjeluju u tom ekipnom natjecanju su: Niko Franković 8. razred Noel Franković 8. a razred Patrik Horvat 8. a razred

Nogometaši Rijeke gostuju u Pazinu povodom obilježavanja 70. obljetnice NK Pazinka
sport

Danas se održava revijalna nogometna utakmica između NK Pazinke i HNK Rijeke povodom obilježavanja 70. obljetnice Nogometnog kluba Pazinka koja će se održati s početkom u 16,30 sati na Gradskom

By: sport | 23 Mar 2019 u 08:10