20Sep

Dobar plasman natjecatelja `Ippona` na 28. međunarodnom `Turniru prijateljstva`

U nedjelju 17.06.2018 natjecatelji judo kluba Ippon nastupili su na 28. Međunarodnom „Turniru prijateljstva“ na Krku.

U uzrastu do 10 godina srebrne medalje su osvojili Antea Muškardin u kategoriji -44kg i Vujaković Luka u kategoriji do 46 kg, brončane medalje osvojili su Zahtila Luna (-32kg), Dominik Prkut (-38kg), Giambastiani Luca (-42kg). Dobar plasman postigli su i Lara Baričević koja je osvojila 5.mjesto u kategoriji -32 kg i Vito Brezac koji je bio 7. u kategoriji -38kg.

U uzrastu do 12 godina zlato je osvojio Gabriel Banišić u kategoriji do 46 kg , Alison Bӧhnke bila je druga u kategoriji do 32 kg, a Roko Sabalić je u kategoriji do 42 kg osvojio brončanu medalju. Prkut Leon bio je 5. u kategoriji do 46kg.

U uzrastu do 14 godina zlata su osvojili Lukas Jakovljević u kategoriji do 34 kg  i Dino Ipavec u kategoriji do 50 kg. Druga mjesta osvojili su Paola Paliska u kategoriji +63kg, Edib Jagodić u kategoriji do 46 kg i David Sandić u kategoriji -60kg. Brončanim medaljama okitili su se Karla Dobrić i Amina Hodžić u kategoriji -36kg i Roko Širol u kategoriji do 60 kg. Paolo Giambastiani bio je peti u kategoriji –50 kg

Natjecatelje su vodili treneri Vedran Pizentić, Nikol Boneta i Eric Zahtila. (pp)19.06.2018./07:25:27

Labinski rukometaši spremno dočekuju prvu utakmicu u Premijer ligi
sport

Danas je na terasi Caffe bara Gamp, U Sportskom centru Franko Mileta, održano druženje novinara i predstavnika kluba Rudan iz Labina, novog premijer ligaša. Prvi se novinarima obratio predsje

By: sport | 20 Sep 2018 u 13:19
NK `Rabac` ostvario značajnu pobjedu u gostima
sport

NK "Istra" - NK "Rabac" 0:3 (0:3) `Totalna dominacija tijekom prvog poluvremena rezultirala je visokim vodstvom već u 28 minuti. Načeli smo domaćine fantastičnim udarcem s 20 metara na&scaron

By: sport | 17 Sep 2018 u 10:10
Grobničan projurio kroz Labin bez četvorice prvotimaca
sport

Nije problem poraz od najjače momčadi u ligi, ali način govori da u svlačionici Rudara postoji određen problem. Na treneru Čupiću je da to pokuša riješiti u narednim utakmicama, j

By: sport | 15 Sep 2018 u 20:43
Kovari na Kozali upisali drugi poraz u pripremnom periodu
sport

Kovari su na Kozali upisali drugi poraz u pripremnom periodu. Domaćin MRK Kozala bila je bolja rezultatom 29-28. Unatoč porazu veseli činjenica da se starim navikama vratio Fran Mileta koji je ju

By: sport | 14 Sep 2018 u 07:39
Počinje škola rukometa za dječake
sport

Kao i početkom svake školske godine tako i ove godine rukometni klub započinje s BUDI KOVAR školom rukometa za dječake od 7 do 15 godina. UPIS kao i sve ostale informacije možete ob

By: sport | 14 Sep 2018 u 07:40
Članovi `Galeba` uspješni na međužupanijskom natjecanju u ribolovu
sport

Na upravo završenom međužupanijskom natjecanju u ribolovu, kategorija U16 i U21 štap obala, koje se održalo u Zadru i Biogradu odlični rezultati za natjecatelje "Galeba" iz Ra&scaron

By: sport | 14 Sep 2018 u 07:41
U subotu na Gradski stadion dolazi Grobničan iz Čavla
sport

U subotu 15. rujna 2018. godine, od 16:30 sati, na gradskom stadionu u Labinu, igra se derbi IV NL, a gost Rudara je Grobničan iz Čavla. Dobrodošli!!

By: sport | 11 Sep 2018 u 18:28
U Rapcu održan regionalni masters Istre i Primorja do 10 godina
sport

U subotu 08.09. u Rapcu je održan regionalni masters Istre i Primorja do 10 godina na kojem je nastupilo 16 najboljih dječaka i djevojčica naše regije. Kod dječaka 1.mjesto osvojio je Dario

By: sport | 12 Sep 2018 u 08:31
Dilan Mileta osvojio prvo mjesto u Biogradu
sport

Dilan Mileta osvojio je prvo mjesto na natjecanju u udičarenju s obale, u kategoriju u -21, koje je održano proteklog vikenda u Biogradu. Na natjecanju su sudjelovala 23 ribolovna društva s 3

By: sport | 10 Sep 2018 u 08:23
Krenula Hrvatska ženska boćarska liga
sport

Tjedan dana nakon što je u Hrvatskoj u svoja ligaška natjecanja u novoj sezoni 2018/19. krenula većina klubova, u petak, 7. rujna 2018. godine s natjecanjem krenule si i ekipe u Hrvatsk

By: sport | 09 Sep 2018 u 15:49