22Oct

Mladi stolnotenisači Brovinja osvojili tri zlata, dva srebra i dvije bronce

Četvero stolnotenisača Brovinja izborilo je plasman na TOP 8 Istarske županije koji se održao u subotu, 18. svibnja 2019. u Vrsaru. U kategoriji klinceza Bernaz Sara, u kategoriji najmlađih kadetkinja Bernaz Sara i Tubaković Ivana, u kategoriji najmlađih kadeta kao i u kategoriji mlađih kadeta Bernaz Leo i Griparić Josip.

Bernaz Sara je u obje kategorije osvojila zlato i oba je turnira završila bez poraza. Tubaković Ivana je u kategoriji najmlađih kadetkinja osvojila broncu.

Griparić Josip je u kategoriji najmlađih kadeta osvojio zlato s omjerom 5 : 0 dok je Bernaz Leo bio srebrni s omjerom 4 : 1. Najneizvjesnije je bilo u kategoriji mlađih kadeta u kojoj su trojica igrača imali omjer 5 : 1 pa su o poretku odlučivali međusobni susreti. Na kraju je zlato osvojio Lukez Leo (Vrsar), srebrni je opet bio Bernaz Leo (Brovinje), dok je broncu osvojio Griparić Josip (Brovinje).

Dakle, iz Vrsara su se stolnotenisači Brovinja vratili s tri zlata, dva srebra i dvije bronce.

sport

U subotu 19.10.2019, natjecatelji judo kluba Ippon nastupili su na turniru Kup Turopolja u Velikoj Gorici. Natjecanje je okupilo 364 natjecatelja iz 31 kluba, a JK Ippon nastupio je sa šestero

By: sport | 21 Oct 2019 u 19:43
Obrana kao ključ pobjede labinskih rukometašica
sport

U veoma žustroj, na trenutke i možda previše, utakmici, rukometašice ŽRK `Rudar` ostvarile i treću uzastopnu pobjedu i tako stigle do diobe sjajnog trećeg mjesta u poretku. `Iako sm

By: sport | 21 Oct 2019 u 08:44
Labinjanima 10 medalja na natjecanju `Moslavac open  2019`
sport

Labinjanima 10 medalja na natjecanju `Moslavac open 2019`

U  Popovači je u organizaciji Hrvatskog kickboxing saveza i kickboxing kluba „Moslavac"   19.10.2019.održan Internacionalni kup u kickboxingu. Na ovom  natjecanju  nas

By: sport | 21 Oct 2019 u 08:16
Zlato, srebro i bronca stolnotenisačima Brovinja na Prvom otvorenom turniru PIG regije
sport

Na Prvom otvorenom turniru PIG regije za najmlađe kadete i kadetkinje u Vrsaru mladi stolnotenisači Brovinja osvojili su jedno zlato, jedno srebro i jednu broncu.Bernaz Leo je turnir završio

By: sport | 21 Oct 2019 u 07:39
Na terenima TK Rabac održan posljednji turnir HTS-a
sport

Jučer je na terenima Tenis kluba Rabac održano Otvoreno prvenstvo Rapca za djecu do 9 godina na kojem je nastupilo 30-ak natjecatelja-ica.  Pobjednik turnira bio je Karlo Ćibarić (TK PRO 200

By: sport | 20 Oct 2019 u 08:54
Na začelju tablice STK Brovinje s tri boda
sport

U trećem kolu  Druge hrvatske stolnoteniske lige uspješnije su bile gostujuće momčadi koje su ostvarile pun pogodak. Iskusni stolnotenisači Matulja slavili su u Koromačnu 4 : 2. Dvije

By: sport | 20 Oct 2019 u 08:40
Maestro Grbac i “hobotnica” Legac povukli Kovare do velike pobjede!
sport

Prava prvenstvena utakmica odigrala se danas u Pazinu. Pazinka nije bila prava, a prvih 45 minuta njihove igre vjerojatno je bilo među lošijima ove sezone. No, Rudar je vrlo rano ostao s deset

By: sport | 19 Oct 2019 u 19:00
Sutra derbi s Pazinkom | Lazarić: Možemo očekivati dobro izdanje naše momčadi
sport

Sutrašnja utakmica Pazinke i Rudara podignula je znatno manje pažnje sportske javnosti od nekih prethodnih njihovih okršaja, ali to je samo preduvjet da se odigra što bolji nogom

By: sport | 18 Oct 2019 u 11:06
Šest medalja za atletičare Albona na mitingu u Tolminu
sport

U subotu 12. 10. 16 članova atletskog kluba Albona nastupilo je na mitingu u Tolminu (Slovenija).  Najuspješniji su bili David Malinarić 3. mjesto vortex (U10), Agata Miletić Lupetin 1

By: sport | 17 Oct 2019 u 15:58