Višegodišnja tradicija je da u Kamp HRS-a dolaze mlađe selekcije i tu obave dio svojih priprema za velika natjecanja koja slijede tijekom ljeta, a mlađu kadetsku reprezentaciju uskoro očekuje nastup na Olimpijskom festivalu mladih, popularno zvanom EYOF u Slovačkoj od 23. – 29. srpnja.

`Veliko je to priznanje prije svega našoj mladoj Aniki za sav trud, rad i odricanja koja su nužna da bi se došlo na popis reprezentacije, a s druge strane i našim trenerima i stručnom vodstvu Labinske škole rukometa koje se može pohvaliti da već nekoliko godina za redom šalje svoje igrače i igračice na okupljanja reprezentacije u raznim kategorijama. Nakon Frankovića i Milete svi skupa možemo biti ponosni kako je i Anika Marić dobila priliku krenuti njihovim stopama te se ikreno nadamo da će je iskoristiti na najbolji mogući način`, poručili su iz Labinske škole rukometa.

Evo popisa mlađe kadetske reprezentacije:

  1. LARA PUDIĆ – RK SESVETE AGROPROTEINKA
  2. EMA ŽUNKO – RK TREŠNJEVKA
  3. LEA ŠTRASER – RK OLIMPIJA OSIJEK
  4. SONJA MAKAROVA – ŽRK ZRINSKI ČAKOVEC
  5. VERONIKA BABARA – RK LOKOMOTIVA ZAGREB
  6. IVA STRUČIĆ – RK PODRAVKA
  7. NIKA NEJAŠMIĆ – ŽRK SINJ
  8. ANTONIJA GRLIĆ – RK SESVETE AGROPROTEINKA
  9. LEA SMILJANEC – RK PODRAVKA
  10. SARA GOLUB – ŽRK KOKA
  11. NIKA MARKULIN – RK LOKOMOTIVA ZAGREB
  12. LUCIJA RENIĆ – RK LOKOMOTIVA ZAGREB
  13. RIA SINČIĆ – ŽRK UMAG
  14. IVANA FRATNIK – RK LOKOMTIVA ZAGREB
  15. TARA ĐELEKOVČAN – RK PODRAVKA
  16. LEONARDA ČERNEKA – ŽRK UMAG
  17. GABRIJELA MILIĆ – RK DUGOPOLJE
  18. ANIKA MARIĆ – ŽRK RUDAR Labin
  19. UNA IVANČIĆ – ŽRK KOKA
  20. TARA ČOVIĆ – ŽRK SPLIT 2010
  21. ANA PEHAR – RK SESVETE AGROPROTEINKA
  22. ANA PAPIĆ – RK LOKOMOTIVA ZAGREB
  23. MAGDALENA RUMEK – RK PODRAVKA
  24. GABRIJELA DOMOVIĆ – RK PODRAVKA
  25. GABRIJELA ROGOŠIĆ -RK DUGOPOLJE
  26. ANTEA ČIČAK – RK RUGVICA
  27. DORA DANANIĆ – RK ZELINA
  28. NINA BURĐELEZ – RK DALMATINKA

PRIČUVNE IGRAČICE (dolaze u slučaju naknadnog poziva):

  1. ANJA ŽURO – ŽRK CETINA
  2. JELENA BABIĆ – ŽRK SPLIT 2010
  3. DORA NIZEK – RK ZELINA
  4. MARA MILIĆ – ŽRK DUGO SELO
  5. KLARA PETRAŠEVIĆ – RK SESVETE AGROPROTEINKA
  6. VALENTINA JAKŠIĆ -RK SAMOBOR
  7. MARIJA BAŠIĆ – ŽRK SPLIT 2010

STRUČNO VODSTVO: 

  1. VEDRAN KRKAČ – Izbornik
  2. MAJA MITROVIĆ – Stručna suradnica
  3. HRVOJE TURKOVIĆ – Trener vratarki
  4. ANA BOC – Fizioterapeut
  5. LIDIJA HORVAT – Tehniko
(Labinska škola rukometa)10.06.2022./12:49:26