The Hollywood Music in Media Awards (HMMA) prva je skupina glazbenih nagrada koja odaje počast originalnim skladbama (pjesme i soundtrack) u svim globalnim formama vizualnih medija. Nominacije otpočetka zastupaju nominirane i pobjednike na nagradama Golden Globes, Oscar i Emmy. Glavno događanje koje se održalo sinoć jest prijenos dodjele nagrada uživo s nastupima, prezentacijama slavnih, ali i odavanje počasti ikonama glazbene industrije, dodjela nagrada skladateljima, tekstopiscima i umjetnicima.
Hrvatska je skladateljica i glazbenica Dina Rizvić nominirana s za dvije autorske skladbe “Imaginarium” i “Last Minute” u nagradu je dobila u kategoriji novi i perspektivni skladatelji (New/emerging Composer).
Ova 29-godišnjakinja iz Labina već nekoliko godina živi, studira i radi u Londonu kamo je otišla nakon što je stekla diplomu najvećeg svjetskog nezavisnog glazbenog učilišta, Berklee College of Music u Bostonu. Odnedavno je i suvlasnica producentske te diskografske kuće Cliff End Records, navodi portal Glazba.hr.
Atmosferu s dodjele Dina je podjelila s pratiteljima na Facebook-u.